Üretim

Kumaş Örme

Enesler Örme Tekstil ürettiği kumaşları, müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlar ve üretir. Son teknoloji makine parkurunu kullanarak hazır giyim üreticilerinin moda ve güncel taleplerine uygun yüksek kaliteli pamuk, polyester ve viskon gibi birçok farklı ve karışımlı kumaş üretimi yapar. Makine parkurunu güncel tutabilmek ve günümüz teknolojisinin gerisinde kalmamak için yeni yatırımlar yapmakta ve planlamaktadır.

Kumaş Dokuma

En doğru ve en sağlam dokuma hissini vermek için, son teknoloji ve alanındaki en iyi raşel çözgülü örme makineleri ile düzenlenmiş dokuma makine parkurumuz kumaş tasarımında müşterilerine yüksek üretim kapasitesi ile hızlı ve benzersiz kumaşlar sunar. Hazır giyim üreticilerinin kendi tasarımlarını veya firmamızın tasarladığı desenleri kullanarak  spor giyim, döşeme ve ayakkabı gibi birçok farklı üretim sektöründe kullanılan kumaşların imalatını yapmaktadır.

DSC_4580Enesler Dokuma Kumaş

Kumaş Boyama

Yüksek boyama kapasitesi ve ileri teknoloji makine parkuru ile pamuk, polyester, viskon ve karışımlı kumaşları boyama ve terbiye işlemini çevreye duyarlı boya ve kimyasallar ile yapmaktadır. Firmamız genellikle müşterilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre uygun renk ve desenlerle üretim yapmaktadır. Kumaş boyama işlemi, yüksek teknolojili makineler kullanılarak yapılır. Bu makineler, yüksek üretim kapasiteleri ve hızlı işleme özellikleri ile kumaş boyama işlemini hızlandırır.

Laboratuvar

Renk çalışmaları her türlü haslık talebine ve OEKOTEKS 100 standardına uygun olarak en kaliteli boyar madde ve yardımcı kimyasallar ile teknolojik ve kimya laboratuvarımızda yapılmaktadır. Fizik laboratuvarının test uygulamaları akredite edilmiş standartlara ve müşterilerin taleplerine göre sürdürmekte ve laboratuvarda kullanılan ileri teknoloji ve uzman teknik personel ile hassas ve güvenilir ölçüm ve raporlama yapılmaktadır.

laboratuvar2